#1 2008-01-09 22:53:06

RavenS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 8
Punktów :   

Jak zbudować silną postać???

Aby zbudować silną postać w LC musimy pamiętać iż w tej grze najważniejsze nie jest szybkie zdobywanie leveli lecz wykupienie dostępnych skilli (przedewszystkim pasywne, w drugiej kolejności aktywne).
Gra ta jest tak skonstruowana że bez skilli postać jest słaba niczym malutkie dziecko, a Twój atak będzie słaby...... To dzięki nim a nie dzięki lvl rozwija sie postać, staje się mocniejsza
Levelując zbyt szybko niestety ale bardzo szybko i dość skutecznie zepsujesz sobie posatać.... cóż z tego że będziesz miał 20 lvl.. a nawet 80.. skoro nie będziesz miał swoich specjali... bez nich będziesz niczym maleńkie bezbronne dziecko, a Twój atak będzie słaby...

Generalne oraz pasywne skile można zdobyć u mastera twojej postaci, masterow można znalesc w każdym mieście i łatwo można ich zlokalizować używając mapy. Zanim jednak wykupisz skila będziesz musiał mieć odpowiednia ilość skill points oraz będziesz musiał spełniać wszystkie wymagana. Wymagania to zazwyczaj odpowiedni level twojej postaci.

Zdobywanie skili jest bardzo łatwe i szybko stanie się twoja druga natura, gdy zapoznasz się z mechanizmami gry.
Na poczatku musisz wiedzieć ze skille zdobywa się przez zdobywanie „skill points” (SP), zaś każdy skill point dostajesz gdy twoja postać dostanie 10,000 skill exp.
Skill exp. dostajesz razem ze swoim normalnym expem który zyskujesz za każdym razem jak zabijesz moba.
Ilość zdobywanych punktów expa i skilla zależne jest od różnicy pomiędzy levelem Twoim a przeciwnika. (większa różnica pomiędzy Twoim levelem a levelem moba jest łatwo identyfikowalna poprzez kolor nazwy moba)

- moby z niebieskim napisem - mają dużo niższy level do Twojego, dają bardzo mało expa i równie mało skill pointów (przy dużej róznicy leveli dostaniesz po 1 skill point i 1 expa)
- moby z zielonym napisem - mają niższy level od Twojego, dają dość mało expa lecz stosunkowo duzo skill pointów (wydają się być najlepsza "Farma" SP - jednak zabijanie ich by zdobywać SP i lvl jest dość monotonna pracą)
- moby z białym napisem - mają level zbliżony lub równy Twojemu, ilość SP jak i expa jest zadowalająca (zabijanie ich do 32 lvl w zupełności wystarczy by wykupić potrzebne skille i jednocześnie by lvl zdobywać dość szybko)
- moby z żółtym napisem - dadzą Twojej postaci znacznie więcej expa jednak stosunkowo mało skill pointów,
- moby z czerwonym napisem - dadzą Ci dużo expa jednak ilość skill pointów jest raczej mizerna (przy dużej róznicy leveli jest to 1 skill point )

Dlatego do 32 lvl farmimy SP.. za coś w końcu trzeba kupić te skille...
dlaczego tak?
bo do 32 lvl dochodzi nam najwięcej nowych skilli do wykupienia.. i aby mieć za co je kupić musimy farmić
po 32 lvl nowe skille pojawiają sie rzadziej - czyli możemy sobie pozwolić na szaleństwo w zdobywaniu expa
może paść pytanie: czemu nie farmić później???
można, oczywiście, ale NIE WYROBISZ sie z SP, a pozatym na początkowych lvl dostajesz dość sporo skill pointów... szybko zbierasz owe punkty, później już jest duuużo trudniej



Więcej informacji na temat budowy silnej postaci w Last Chaos znajdziecie tutaj ---> Jak zbudować silną postać??

Offline

 

#2 2009-04-05 01:14:39

Ineska1995

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

ej nie wiele z tego skumałam ale wiem że kupuje jhakies tam skile a lvl i tak idzie wolno nawet na 17. lvlu ;P

Offline

 

#3 2009-04-10 17:52:42

tajniak12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

no dobrze ale zdobywanie lv też jest ważne bo jak nie masz odpowiedniego lv to skilla nie wykupisz tak czy
siak choć byś miał nie wiem jak dożo skill pointow moim zdaniem jedno i drugie jest ważne zdobywanie lv i skill pointow
to co tu napisałeś jest trochę pokręcone bo moim zdaniem bardziej mówisz tu ze zbieranie skill pointow
jest rzeczą priorytetowa a ja myślę ze obie te rzeczy są tak samo ważne

Ostatnio edytowany przez tajniak12 (2009-04-10 17:54:22)

Offline

 

#4 2009-06-08 15:33:49

volvo351

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

LoL słuchajcie twórcy tego tematu!!Ja mam rogue 33 lvl i od począdku postawiłem na lvl. I teraz mam ten lvl i tyle zaległych skill pointów że aż niewarto mówić. Dlatego bardzo polecam trenowanie konia ja już trenuje 4 dni i mam 24 lvl jesze tak 3, 4 dni i będę miał dorosłego a wtedy... STRZEŻCIĘ SIĘ POTWORY!!!!!!

Offline

 

#5 2009-06-11 00:26:27

Sotery

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

To forum jest już nieaktywne.
Zapraszamy na Last-Chaos.PL - kliknij, aby przejść
Tam uzyskacie więcej informacji na ten temat i inne porady.

Offline

 

#6 2009-09-15 01:35:30

Ma_La

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???


Troszkę spóźnione ale chyba wciąż aktualne informację przekażę więc społeczności Last Chaos:
Grupa RavenS i przyjaciele opracowali dla Was szereg poradników - po polsku.
Pojawiło się kilka (a może kilkanaście nowych tematów). Zachęcamy bardzo, bardzo gorąco do lektury.. na pewno znajdziecie tam to "czego szukacie.."

Działy które już są i w których znajdziecie szereg informacji o LC to:

http://www.ravensguild.pl/linki/lc_wprowadzenie.png

http://www.ravensguild.pl/linki/lc_postacie.png

http://www.ravensguild.pl/linki/lc_ulepszenia.png


Już niebawem więcej...

PS: Zachęcam też gorąco do brania udziału w ankiecie: Ankietka na temat FAQ by RvS



http://www.cfcn.pl/raven/faq_lc/bannery/forum.jpg


Gildia RavenS 
zaprasza do odwiedzenia naszego forum!! Można nas znaleźć na Cariae (najczęściej 5)

Offline

 

#7 2010-02-07 09:26:01

SighvatPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

Jesli chodzi o rozwijanie postaci to nalezy zwrócić uwage na SP w szczegolnosci ^^. Polecam PROKION do nabijania na nizszych levelach. Ogolnie do nabijania SP bardziej słyżą wszystkie dungeony... chyba. Pozdrowienia dla wszystkich graczy

Offline

 

#8 2010-03-04 17:33:04

Kazin123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak zbudować silną postać???

dobrze napisałeś. ale najszybciej sie bije pu to chyba Szelmą?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora